ad
ad
ad
ad
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آزمون های آیین نامه اصلی

آزمون های آیین نامه اصلی

 

در این صفحه آزمون های آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی با جدیدترین آپدیت در سال ۱۳۹۶ همراه با سوالات بخش فنی قرار داده شده است.

 

توجه: اگر امتحان آیین نامه اصلی دارید، فقط آزمون های مربوط به همین بخش که در پایین صفحه قرار داده شده است را انجام دهید و نیازی به انجام آزمون های بخش مقدماتی نیست.

 

سوالات موجود در آزمون آپدیت شده با آخرین نسخه منتشر شده از کتاب آیین نامه و آزمون های برگزار شده در سال ۱۳۹۶ میباشد، و در صورت هر گونه تغییر یا ویرایش جدید بروز میشوند.

 

پیشنهاد مدیر وبسایت:
جهت قبولی حتمی شما در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی افسر، آزمون های زیر رو به صورت کامل انجام بدین، تا زمانی که تمام آزمون های زیر رو با نمره کامل قبول نشدین ادامه بدین، با این کار قبولی شما در اولین آزمون ۱۰۰ درصد میباشد. توجه داشته باشید تمام وقتی که برای انجام همه آزمون ها از شما گرفته خواهد شد نهایتا ۴ الی ۵ ساعت میباشد. این زمان کم ارزش قبول شدن حتمی در بار اول و یاد گیری مباحثی جهت حفظ جان خود و دیگران را دارد. لطفا به این موضوع اهمیت بدهید.

با آرزوی موفقیت و سلامتی همه هم هنرجوهای عزیز

 

جهت تامین سرور وبسایت و همچنین تهیه آزمون ها و مطالب آموزشی هزینه و وقت زیادی صرف میشود. جهت دسترسی به بعضی از مطالب و آزمون ها نیاز به تهیه اکانت ویزه دارید که با مبلغ بسیار ناچیز و یک بار واریز به تمام آزمون های ویژه بخش مقدماتی و اصلی دسترسی پیدا میکنید. جهت حمایت و ادامه فعالیت این مجموعه با خرید خود از این وبسایت حمایت کنید.

 

توجه: در جواب به سوالات زیادی که در مورد خرید اشتراک شده بود، توجه داشته باشید برای دسترسی به کل آزمون ها فقط یک بار باید اشتراک تهیه کنید و با همان یک اشتراک به تمام آزمون ها دسترسی پیدا میکنید.

 

لطفا با نظرات ارزشمند خود در زیر آزمون ها و مطالب آموزشی، ما را در هر چه بهتر شدن همیاری کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

تمام حقوق این وبسایت برای WWW.RVRL.IR محفوظ است Copyright ©2010 - 2017 Driver-License.ir , All Rights Reserved

امتیاز دهید:
به این صفحه
به این سایت