ad
ad
ad
ad
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آزمون های آیین نامه مقدماتی

آزمون های آیین نامه مقدماتی

 

در این صفحه آزمون های آنلاین آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی با جدیدترین آپدیت در سال ۱۳۹۶ قرار داده شده است.

 

سوالات موجود در آزمون های آیین نامه مقدماتی زیر آپدیت شده با آخرین مطالب جدید در آخرین کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی و امتحانات برگزار شده در مراکز مجاز برگزاری آزمون های افسر در سال ۱۳۹۶ میباشد، و هر هفته در صورت هر گونه تغییر یا ویرایش جدید بروز شده و آزمون های جدید قرار میگیرد. در صورت انجام کامل آزمون ها نیازی به خواندن کتاب نخواهید داشت.

 

پیشنهاد مدیریت:
جهت قبولی ۱۰۰ درصدی شما در اولین آزمون آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی افسر بدون خواندن کتاب، این آزمون ها رو به صورت کامل انجام بدین، تا زمانی که تمام آزمون های زیر رو با نمره کامل ۳۰ قبول نشدین ادامه بدین، با انجام این کار قبولی شما در آزمون ۱۰۰ درصدی میباشد. توجه داشته باشید تمام وقتی که برای انجام همه آزمون ها از شما گرفته خواهد شد نهایتا ۴ ساعت میباشد، ۴ ساعت ارزش قبول شدن حتمی در بار اول و یاد گیری مباحثی جهت حفظ جان خود و دیگران را دارد. لطفا به این موضوع اهمیت بدهید.

با آرزوی موفقیت و سلامتی همه شما هم وطن های عزیز

 

دوستان عزیز جهت تامین سرور وبسایت و همچنین تهیه آزمون ها و مطالب آموزشی هزینه و وقت زیادی صرف میشود. جهت دسترسی به بعضی از مطالب و آزمون ها نیاز به تهیه اکانت ویزه دارید که با مبلغ بسیار ناچیز و یک بار واریز به تمام آزمون های ویژه بخش مقدماتی و اصلی دسترسی پیدا میکنید. جهت حمایت و ادامه فعالیت این مجموعه با خرید خود از این وبسایت حمایت کنید.

 

توجه: در جواب به سوالات زیادی که در مورد خرید اشتراک شده بود، توجه داشته باشید برای دسترسی به کل آزمون ها فقط یک بار باید اشتراک تهیه کنید و با همان یک اشتراک به تمام آزمون ها دسترسی پیدا میکنید.

 

لطفا با نظرات ارزشمند خود در زیر آزمون ها و مطالب آموزشی، ما را در هر چه بهتر شدن همیاری بفرمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

تمام حقوق این وبسایت برای WWW.RVRL.IR محفوظ است Copyright ©2010 - 2017 Driver-License.ir , All Rights Reserved

امتیاز دهید:
به این صفحه
به این سایت