ad
ad
ad
ad
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

درباره ما

درباره ما

درباره ما

وبسایت آزمون آیین نامه آنلاین گواهینامه راهنمایی و رانندگی RVRL.IR یا (Rahnamaei Va Ranandegi – License) با هدف رشد فرهنگ و مهارت رانندگان عزیز تاسیس شده است. در این وبسایت با ارائه مطالب آموزشی متنی و ویدیویی، آزمون های آنلاین و … به صورت رایگان و ویژه به رانندگان و کسانی که قصد دریافت گواهینامه را دارند کمک خواهیم کرد تا به صورت تضمینی در اولین امتحان خود قبول شده و با یاد گیری کامل مطالب راهنمایی و رانندگی و رعایت آنها، در پیشگیری از تصادفات اثر گذاشته و با یاد گیری فرهنگ رانندگی جهت آسایش خود و دیگران اقدام کنند. تمام آزمون های ارائه شده اختصاصی و با همکاری مراکز آموزش راهنمایی و رانندگی و پلیس راهنمایی و رانندگی میباشد و از هیچ وبسایتی استفاده نمیشود.

 

آدرس دیگر وبسایت آیین نامه راهنمایی و رانندگی WWW.RVRL.IR به صورت www.Driver-License.ir میباشد.

درباره ما

ایمیل: rvrl1396@gmail.com

شماره تماس: ۸۵۸۱-۶۲۷-۰۹۱۷

ارتباط از طریق تلگرام یا واتس آپ:
۰۹۱۷-۶۲۷-۸۵۸۱

آی دی تلگرام: @arashkhubyari

شرح مختصری از فعالیت ما:

در این سری از آزمون ها که شامل جدیدن ترین بروز رسانی در سال ۱۳۹۶ میباشد سوالاتی دقیقاً مشابه سوالات آزمون آیین نامه اصلی افسر مطرح میشود، که شامل سوالات بخش فنی و دیگر بخش های جدید هم میباشد. پس از اتمام آزمون، نتیجه کلی آزمون و پاسخ‌های صحیح و نادرست برای آگاهی هنرجو نمایش داده میشود، به این ترتیب هنرجو می‌تواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طریق این آزمون آزمایشی دانسته‌های خود را محکی جدی بزند و با افزایش اعتماد به نفس در هنگام جلسه‌ی آزمون آیین نامه اصلی، سوالات را با تسلط و در کمترین زمان و به صورت کامل پاسخ دهد.

در این سری از آزمون های مقدماتی که شامل جدیدن ترین بروز رسانی در سال ۱۳۹۶ میباشد سوالاتی دقیقاً مشابه سوالات آزمون آیین نامه مقدماتی افسر مطرح میشود که شامل  بخش های جدید هم میباشد. پس از اتمام آزمون، نتیجه کلی آزمون و پاسخ‌های صحیح و نادرست برای آگاهی هنرجو نمایش داده میشود، به این ترتیب هنرجو میتواند علاوه بر آشنا شدن با اشتباهات خود و رفع آن‌ها، از طریق این آزمون آزمایشی دانسته‌های خود را محکی جدی بزند و با افزایش اعتماد به نفس در هنگام جلسه‌ی آزمون آیین نامه مقدماتی، سوالات را با تسلط و در کمترین زمان به صورت کامل پاسخ دهد.

پیش از این که در امتحان شهری راهنمایی و رانندگی حضور پیدا کنید، رعایت و دانستن برخی از مهارت ها و نکات ضروری به خصوص روش های مختلف پارک، دور زدن، توجه به علائم و نشان ها، دستورات افسر و موارد مهم دیگر لازم است. در قسمت آموزش های ویدیویی و آموزش امتحان شهر تمام موارد مور نیاز به شما آموزش داده میشود تا بتوانید با اعتماد به نفس کامل و بدون استرس در امتحان شهر قبول شوید. همچنین نکات و موارد حائز اهمیتی که برای قبول شدن در امتحان شهری توسط سرهنگ راهنمایی و رانندگی باید به آن تسلط داشته باشید، بیان می گردد.

یادگیری و شناخت تابلوها ، علائم و نشان های رانندگی تاثیر بالایی بر رانندگی شما و استفاده مناسب از مهارت های رانندگی خواهد داشت. همچنین در امتحان شهری درصد قبولی شما د بار اول بسیار بالا می رود. در قسمت تابلوها ، علائم و نشان ها در وبسایت RVRL.IR به صورت ویژه و کامل به معرفی تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی پرداخته و مفهوم هرکدام را به شما آموزش می دهیم.

رانندگی به شکل حرفه‌ای نیازمند آموزش و تمرین پیوسته است. تکنیک‌های بسیاری را برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه‌ای باید فرا بگیرید. در وبسایت RVRL.IR سعی شده تا جای ممکن مطالب و فیلم های آموزشی جهت بالا بردن سطح رانندگی شما قرار داده شود. فراگیری مهارت‌های‌ رانندگی هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد و همواره نکته جدیدی برای یادگیری وجود دارد. این یک اصل است که هر چه بیشتر از وقتتان را در رانندگی بگذرانید، مهارت بیشتری نیز خواهید آموخت. تمام سعی ما این است که تکنیک ها و اصول رانندگی را تا جای ممکن به شما آموزش دهیم و شما را در این راه همیاری کنیم.

وضعیت وبسایت RVRL.IR :

  • - آزمون های اصلی و فنی
  • - آزمون های مقدماتی
  • - آموزش امتحان شهر
  • - آموزش رانندگی حرفه ای
  • - بروز رسانی وبسایت
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

تمام حقوق این وبسایت برای WWW.RVRL.IR محفوظ است Copyright ©2010 - 2017 Driver-License.ir , All Rights Reserved

امتیاز دهید:
به این صفحه
به این سایت